Połączyć pasję z pomocą charytatywną – to połączenie idealne.  Taki właśnie jest bieg Poland Business Run organizowany w jednym z 7 miast: Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach oraz Łodzi. W tym pierwszym mieście na starcie  zobaczyć można było sztafetę naszej firmy czyli MEDIAFLEX. W tym roku odbywa się już piąta edycja tego biegu. Cel jest szczytny a pieniądze zebrane w tegorocznej edycji zostaną przekazane fundacje Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz Stowarzyszenie Unicorn.

Biegi w podanych wcześniej miastach odbyły się 4 września. Start i meta w Krakowie stanowił rynek krakowski a trasa to  m.in. planty krakowskie. Słońce przygrzewało i dało się we znaki uczestnikom. Nasza drużyna zajęła 129 na 938 startujących drużyn. Cieszymy się bardzo z wyniku naszej drużyny

My z przyjemnością wspieramy takie akcje i cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nich udział. Czy ktoś z naszych czytelników również brał udział w biegu? Jeżeli tak pochwalcie się w komentarzach 🙂